Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rychlý kontakt:

info@pajeci-technika.cz

phone icon+420 463 034 311

mobile devices icon+420 725 884 940
mobile devices icon+420 725 884 930 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL nebo Českou poštou


 

Zboží zasíláme i na Slovensko. Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách, způsobu a termínu doručení.

Zboží si můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně po předchozí telefonické domluvě.
 

Úvod »ESD služby» ESD audit


        

ESD audit

 

cena: 750Kč/hod, závisí na velikosti EPA
Cena bez DPH: 1 000,00 Kč (39,32 EUR)
Cena s DPH (21 %):
1 210,00 Kč (47,57 EUR)

Popis produktu

Vyhrazené prostory EPA (Electrostatic protected area) musí být pravidelně kontrolovány. Nabízíme provedení ESD auditu dle normy ČSN EN 61340. Měření provádíme na základě zadané projektové dokumentace  nebo podle zadavatelských či interních směrnic ESD. Součástí je i kontrola legislativy a správného fungování plánu pro potlačení ESD. Cena auditu se liší podle velikosti EPA, kromě hodinové sazby účtujeme cestovní náklady k zákazníkovi a zpět, a následné vypracování Protokolu od 750Kč bez DPH.

Prvky ESD auditu: kontrola legislativy, měření podlahy a systému osoba-obuv-podlaha, nově Walking Test, dále pracovních ploch, polic a regálů, vozíků, sedadel, zemnicích prvků, pracovních pomůcek a správné funkčnosti ionizátorů. Zjišťujeme i výskyt nebezpečného elektrostatického napětí na pracovišti.

Všechna měření jsou prováděna kalibrovanými měřicími přístroji, jsou zdokumentována a posléze vyhodnocena. Dodatečně je vystavený Protokol z auditu o elektrostatické ochraně.

Cílová skupina: elektrotechnický průmysl, laboratoře, další odvětví průmyslu, ale také nemocnice, operační sály, stomatologické ordinace apod.

Vyhrazené prostory EPA (Electrostatic protected area) musí být pravidelně kontrolovány. Nabízíme provedení ESD auditu dle normy ČSN EN 61340 (ANSI????). Měření provádíme na základě zadané projektové dokumentace  nebo podle zadavatelských či interních směrnic ESD. Součástí je i kontrola legislativy a správného fungování plánu pro potlačení ESD.

 

Prvky ESD auditu: kontrola legislativy, měření podlahy a systému osoba-obuv-podlaha, dále pracovních ploch, polic a regálů, vozíků, sedadel, zemnicích prvků, pracovních pomůcek a správné funkčnosti ionizátorů. Zjišťujeme i výskyt nebezpečného elektrostatického napětí na pracovišti.

 

Všechna měření jsou prováděna kalibrovanými měřicími přístroji, jsou zdokumentována a posléze vyhodnocena.  Dodatečně je vystavený Protokol z auditu o elektrostatické ochraně.

 

Cílová skupina: elektrotechnický průmysl, laboratoře, další odvětví průmyslu, ale také nemocnice, operační sály, stomatologické ordinace apod.

Diskuze a dotazy

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.