Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rychlý kontakt:

info@pajeci-technika.cz

phone icon+420 463 034 311

mobile devices icon+420 725 884 940
mobile devices icon+420 725 884 930 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL nebo Českou poštou


 

Zboží zasíláme i na Slovensko. Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách, způsobu a termínu doručení.

Zboží si můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně po předchozí telefonické domluvě.
 

Služby v oblasti antistatiky

V oblasti antistatiky nabízíme následující služby: ESD poradenství telefonicky, e-mailem nebo osobní návštěvou. Pomáháme s realizací vyhrazených prostor a projektové dokumentace budoucího EPA dle normy ČSN EN 61340. Provádíme kompletní nebo částečnou instalaci prostoru EPA, popřípadě jeho přestavbu při změně pracovních podmínek. Kontrolujeme stav stávající antistatické podlahy, zda stále vyhovuje normě, pokládáme nové ESD podlahové povrchy. Nabízíme ESD audit a odborné kurzy z oblasti antistatiky - školení ESD koordinátorů a ESD operátorů.

ESD audit: vyhrazené prostory EPA (Electrostatic protected area) musí být pravidelně kontrolovány. Nabízíme provedení ESD auditu dle normy ČSN EN 61340. Měření provádíme na základě zadané projektové dokumentace  nebo podle zadavatelských či interních směrnic ESD. Součástí je i kontrola legislativy a správného fungování plánu pro potlačení ESD. Všechna měření jsou prováděna kalibrovanými měřicími přístroji, jsou zdokumentována a posléze vyhodnocena.  Dodatečně je vystavený Protokol z auditu o elektrostatické ochraně.

Antistatika školení: vychází z normy ČSN EN 61340 a ANSI/ESD 20.20. Školení pro ESD koordinátory je rozsáhlejší, směřuje do hloubky problematiky. Obsahuje více odborných zkušeností a praktických rad, jak případně oblast antistatiky vylepšit. Jsme ochotni ušít školení přímo na míru Vašemu provozu, podle úrovně zkušeností účastníků. Každý absolvent školení získá nejen ESD certifikát, ale i studijní materiály. Školíme i jednoho účastníka, termín konání přizpůsobíme požadavkům.

Řadit podle 
Výrobce  

Poradenství v antistatice Provádíme komplexní

 Provádíme kompletní nebo částečnou insta

 Kontrolujeme stav antistatické podlahy, zda stále

 Ve firmách zajišťujeme funkci externího ESD

 We offer ESD courses according to IEC 61340 and

 Tato služba většinou navazuje na předcházející ESD

Cena 300,00 Kč (11,80 EUR)Vyhrazené prostory EPA (Electrostatic protected

Cena 1 000,00 Kč (39,32 EUR)Nabízíme odborné kurzy Antistatiky dle normy ČSN

Cena 1 450,00 Kč (57,01 EUR)Nabízíme odborné kurzy Antistatiky dle normy ČSN

Cena 4 150,00 Kč (163,17 EUR)Nabízíme odborné kurzy Antistatiky dle normy ČSN

Cena 4 150,00 Kč (163,17 EUR)


Příklady instalací:

Rozšíření vybavení ESD stolů: