Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rychlý kontakt:

info@pajeci-technika.cz

phone icon+420 463 034 311

mobile devices icon+420 725 884 940
mobile devices icon+420 725 884 930 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL nebo Českou poštou


 

Zboží zasíláme i na Slovensko. Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách, způsobu a termínu doručení.

Zboží si můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně po předchozí telefonické domluvě.
 

ESD ochranné pomůcky

Při práci s elektrostatickými součástkami (ESDS) se předpokládá uzemnění osob pomocí ESD náramků nebo obuvi. Pokud pracovník při práci sedí, měl by používat uzemňovací náramek. Pokud pracovník stojí, je možné místo náramku použít k uzemnění ESD patky na obuv nebo ESD obuv. Pomůcky pro uzemnění osob je nutné minimálně jednou za směnu otestovat na ESD testeru. Uzemňovací patky na obuv využívají také návštěvy, které vstupují do EPA (zadavatelé zakázek, auditoři apod.). Pro tyto situace jsou k dispozici jednorázové papírové pásky.

ESD náramky


ESD patkyŘadit podle 
Výrobce  

Náhradní uzemňovací kabel k náramku. Délka 1,8m. Zakončení kabelu: patent 10mm / banánek s krokosvorkou Barva: modrá
Cena 43,00 Kč (1,69 EUR)

novinka


Náhradní uzemňovací kabel k náramku. Délka 1,8m. Zakončení kabelu: patent 10mm / patent 10mm Barva: modrá
Cena 43,00 Kč (1,69 EUR)

novinka


ESD uzemňovací náramek s nastavitelnou délkou, ESD náramek je antialergenní. Zakončení uzemňovacího kabelu: patent 10mm / banánek s krokosvorkou Barva: modrá
Cena 59,00 Kč (2,32 EUR)ESD uzemňovací náramek antialergenní. Délka kabelu 1,8m. Zakončení uzemňovacího kabelu: patent 10mm / patent 10mm Barva: modrá
Cena 59,00 Kč (2,32 EUR)

novinka


Uzemňovací ESD patěnka na obuv/ Economy Antistatická patka na obuv vyrobená z vodivé gumy a vodivého pásku obepínajícího patu. Náboj je sváděn přes vodivou gumu přímo do antistatické podlahy.Zapínání na suchý zip.  
Cena 78,00 Kč (3,07 EUR)Uzemňovací ESD patěnka na obuv s rychloupínacím klipem Antistatická patka na obuv vyrobená z vodivé gumy a vodivého pásku obepínajícího patu. Náboj je sváděn přes vodivou gumu přímo do antistatické podlahy. Snadné nasazování je zajištěno plastovým klipsem. délka uzemňovacího pásku 55 cm
Cena 109,00 Kč (4,29 EUR)

novinka


Uzemňovací ESD špička pro dámské lodičky na podpatku Antistatická špička pro dámskou obuv vyrobená z vodivé gumy a vodivého pásku obepínajícího patu. Náboj je sváděn přes vodivou gumu přímo do antistatické podlahy. Upínání na suchý zip a rychloupínací svorku.
Cena 109,00 Kč (4,29 EUR)

novinka


Uzemňovací ESD patěnka na vysokou obuv s rychloupínacím klipem Antistatická patka pro vysoké kozačky je vyrobená z vodivé gumy a vodivého pásku obepínajícího patu. Náboj je sváděn přes vodivou gumu přímo do antistatické podlahy. Snadné nasazování je zajištěno plastovým klipsem. Délka uzemňovacího pásku je 100cm.
Cena 204,00 Kč (8,02 EUR)

novinka


Kovový ESD uzemňovací náramek. Délka kabelu 1,8m. Hodinkové provedení. Zakončení uzemňovacího kabelu: patent 10mm / banánek s krokosvorkou Barva: černá
Cena 225,00 Kč (8,85 EUR)

novinka


Jednorázové uzemňovací ESD pásky do obuvi Jednorázové uzemňovací pásky zajišťující ESD ochranu. Uzemňovací pásky jsou vhodným řešením pro návštěvníky vašeho provozu. Vyrobeno z vodivého nylonu. Pod patou je umístěna lepivá ploška, která zamezí pohybu uzemňovací pásky na obuvi.
Cena 680,00 Kč (26,74 EUR)Zásobník pro jednorázové uzemňovací pásky Slouží pro snadné dávkování pásků. Lze pověsit pomocí dvou šroubů na zeď (nejsou součástí zásilky). Uzemňovací pásky jsou vhodným řešením pro návštěvníky vašeho provozu.
Cena 1 065,00 Kč (41,87 EUR)

novinka