Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rychlý kontakt:

info@pajeci-technika.cz

phone icon+420 463 034 311

mobile devices icon+420 725 884 940
mobile devices icon+420 725 884 930 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL nebo Českou poštou


 

Zboží zasíláme i na Slovensko. Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách, způsobu a termínu doručení.

Zboží si můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně po předchozí telefonické domluvě.
 

ČLÁNKY » Antistatické (ESD) stoly
Antistatické (ESD) stoly do EPA

Antistatický nábytek Reeco

Společnost Reeco je výrobcem ESD nábytku, který se používá nejen v průmyslových odvětvích, jako jsou sklady, výrobní linky a dílny, ale také ve výzkumných laboratořích a učebnách. V nabídce jsou ESD stoly, židle, skříňky, vozíky, přepravní plošiny a dopravníkový válečkový systém, skříně a regály. Nábytek lze díky modulovému charakteru konfigurovat dle specifických požadavků a následně upravovat podle změn výrobních/výukových podmínek. Efektivní uzemnění pracovní plochy zajišťuje ESD pracovní deska, ale i ESD nátěr konstrukce stolu. ESD nábytek REECO splňuje požadavky normy IEC-61340-5-1.

Ergonomie
Zaměstnanec snáze plní své pracovní povinnosti, pokud je pracovní prostředí uzpůsobené jeho fyzickým a psychickým charakteristikám. Pracovní stanice REECO jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výšku pracovní desky i polic. Pracoviště, kde jsou všechny nástroje v dosahu uživatele, šetří drahocenný čas a zajišťuje bezpečnost a pořádek. Dražší varianta stolů je s elektromotorem, kdy k nastavení výšky pracovní desky není potřeba více, než stisknout tlačítko.

Modulový systém stolů

Jedním z nejdůležitějších výhod ESD nábytku REECO je jeho modularita. Je tak zajištěna flexibilita při sestavování pracoviště EPA. Na vzpřímenou nástavbu lze namontovat osvětlení (LED nebo zářivkové), police, police s integrovaným spodním osvětlením, děrované police na nářadí, děrované panely a ukládací zásobníky na součástky, balancery na zavěšení nářadí a další příslušenství, jako je držák monitoru, napájecí lišta, a držák dokumentů. Prostor pod pracovní deskou lze dovybavit policí na klávesnici, závěsnými či samostatně stojícími zásuvkami, držákem počítače, ergonomickou opěrkou pro chodidla a odpadkové koše.

Sestavu si zákazník vytvoří sám výběrem konstrukce CLASSIC nebo PREMIUM a velikosti stolu Dále přiřadí ESD pracovní desku (obdelníkovou nebo ergonomicky tvarovanou), poté může dovybavit libovolným příslušenstvím dle rozměru stolu. Vybírat lze ze třech rozměrů pracovních desek: 1200 x 800 mm, 1530 x 800 mm a 1830 x 800 mm. Při vyšším počtu lze vyrobit i jiný rozměr.

Objednávky a termíny dodání

Nabízíme odbornou konzultaci, aby bylo v navrhovaném projektu vše potřebné a ve správných rozměrech. Na www.pajeci-technika.cz naleznete kompletní sortiment včetně zveřejněných cen, a také PDF katalog ke stažení. Termín dodání je cca 2-3 týdny. Při větší objednávce zajišťujeme také montáž stolů.

Příklady našich instalací ESD stolů: