Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Rychlý kontakt:

info@pajeci-technika.cz

phone icon+420 463 034 311

mobile devices icon+420 725 884 940
mobile devices icon+420 725 884 930 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní služby PPL nebo Českou poštou


 

Zboží zasíláme i na Slovensko. Kontaktujte nás pro bližší informace o cenách, způsobu a termínu doručení.

Zboží si můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně po předchozí telefonické domluvě.
 

O NÁS » O společnosti P2J Technology
O společnosti P2J Technology s.r.o.

Společnost P2J Technology, s.r.o. byla založena s cílem vyplnit mezeru na trhu v oblasti malých automatů pro prototypovou a malosériovou SMT výrobu a v oblasti malých profesionálních zařízení pro výrobu desek plošných spojů suchou i chemickou cestou. Postupem času byl však sortiment rozšířen o zařízení pro kontrolu DPS, vybavení pro ruční pájení a výrobní materiály nezbytné pro uvedené skupiny produktů (chlorid železitý, vývojky, nástroje pro CNC frézy atd.) a zahrnuje tak kompletní spektrum profesionálních produktů od návrhu DPS přes její osazení, zapájení až po finální optickou kontrolu.

Nabízíme také odborné poradenství telefonicky, e-mailem nebo osobní návštěvou. Pořádáme školení a praktické workshopy z oblasti pájení a antistatiky. Zajišťujeme zaškolení obsluhy dodaných zařízení.

Mimo to vyvíjíme a vyrábíme frézovací a vrtací zařízení 4MILL300 pod obchodní značkou Mipec. Všechny komponenty pocházejí z České republiky nebo Německa, proto jsou vždy k dispozici a mohou být zaslány zákazníkovi téměř okamžitě. Velkou výhodou je, že zařízení známe od prvního do posledního šroubku, avšak největší síla frézek Mipec je v jejich softwarovém balíčku.

Pro jakékoli informace o nabízených produktech, pro technické informace k pájecím stanicím, pecím, spotřebním materiálům atd. nás neváhejte kontaktovat. Na provozovně v Dolní Rovni je k dispozici k praktickému odzkoušení mnoho zařízení.

Navštivte také náš internetový obchod specializovaný na zařízení a materiály pro výrobu desek plošných spojů: www.vyroba-dps.cz